PKT3AB

De indeling van de kookvelden kan naar wens afzonderlijk worden aangepast. De afbeelding is ter illustratie.
| Breedte | 370 mm |
| Hoogte | 73 mm |
| Diepte | 540 mm |
| Gewicht (incl. toebehoren/verpakking) | 18.55 kg |
| Gewicht (netto) | 16.7 kg |
| Materiaal oppervlak | Stainless steel |
| Oppervlakte-eigenschap | Brushed |
| Kleur | Silver |