PKT3AB

Keittotasojen järjestys voidaan mukauttaa yksilöllisesti tarpeidesi mukaan. Kuva on viitteellinen.
| Leveys | 370 mm |
| Korkeus | 73 mm |
| Syvyys | 540 mm |
| Paino (sis. tarvikkeet ja pakkauksen) | 18.55 kg |
| Paino (netto) | 16.7 kg |
| Pintamateriaali | Stainless steel |
| Pintamateriaalin ominaisuus | Brushed |
| Väri | Silver |