PKT3AB

Kokfältens placering kan anpassas individuellt enligt dina behov. Bilden tjänar som exempel.
| Bredd | 370 mm |
| Höjd | 73 mm |
| Djup | 540 mm |
| Vikt (inkl. tillbehör/förpackning) | 18.55 kg |
| Vikt (netto) | 16.7 kg |
| Material yta | Stainless steel |
| Ytans egenskap | Brushed |
| Färg | Silver |