PKT3AB

Uspořádání varných desek lze individuálně přizpůsobit vašim potřebám. Zobrazení je ilustrační.
| Šířka | 370 mm |
| Výška | 73 mm |
| Hloubka | 540 mm |
| Hmotnost (vč. příslušenství/obalu) | 18.55 kg |
| Hmotnost (holý spotřebič) | 16.7 kg |
| Materiál povrchu | Stainless steel |
| Vlastnost povrchu | Brushed |
| Barva | Silver |