PKT3AB

Utforming av platetoppene kan tilpasses individuelt til dine behov. Figuren er kun til illustrasjon.
| Bredde | 370 mm |
| Høyde | 73 mm |
| Dybde | 540 mm |
| Vekt (inkl. tilbehør/emballasje) | 18.55 kg |
| Vekt (netto) | 16.7 kg |
| Materiale overflate | Stainless steel |
| Overflateegenskap | Brushed |
| Farge | Silver |