PKT3AB

The arrangement of the cooktops can be individually adapted to your needs. The illustration is for illustrative purposes only.
| Latitude | 370 mm |
| Height | 73 mm |
| Depth | 540 mm |
| Weight (incl. accessories/packaging) | 18.55 kg |
| Weight (net) | 16.7 kg |
| Surface material | Stainless steel |
| Surface property | Brushed |
| Colour | Silver |