BHA
| Breedte | 760 mm |
| Hoogte | 196 mm |
| Diepte | 515 mm |
| Gewicht (incl. toebehoren/verpakking) | 21.01 kg |
| Gewicht (netto) | 18.72 kg |
| Materiaal oppervlak | Ceramic glass |
| Oppervlakte-eigenschap | Glossy |
| Kleur | objectbricks.colour.black |
| Aansluitspanning meerfasig | 380 - 415 2N / 3N |
| Aansluitspanning 1-fase | 220 - 240 |
| Frequentie | 50-60 |
| Stroomverbruik maximaal | 7000 W |
| Zekering/netaansluiting 1-fase | 1 x 32 |
| Zekering/netaansluiting 2-fase | 2 x 16 |
| Zekering/netaansluiting 3-fase | 3 x 16 |
| Vermogensniveaus kookveldafzuiging | 2 |
| Vermogensniveaus kookveld | 9 |
| Grootte kookzone vooraan links | Ø 210 |
| Grootte kookzone vooraan rechts | Ø 210 |
| Grootte kookzone achteraan links | Ø 140 |
| Grootte kookzone achteraan rechts | Ø 140 |
| Vermogen kookzone vooraan links | 2300 W |
| Vermogen kookzone vooraan rechts | 2300 W |
| Vermogen kookzone achteraan links | 1200 W |
| Vermogen kookzone achteraan rechts | 1200 W |
| Vermogen powerniveau kookzone vooraan links | 3000 W |
| Vermogen powerniveau kookzone vooraan rechts | 3000 W |
| Kanaalaansluiting | Ecotube |
| Bedrijfsmodus | Exhaust |
| Aantal kookzones | 4 |
| Kookveldsoort | Radiant Heater |