BHA
| Szerokość | 760 mm |
| Wysokość | 196 mm |
| Głębokość | 515 mm |
| Masa (łącznie z wyposażeniem dodatkowym/opakowaniem) | 21.01 kg |
| Masa (netto) | 18.72 kg |
| Materiał powierzchni | Ceramic glass |
| Właściwości powierzchni | Glossy |
| Kolor | objectbricks.colour.black |
| Wielofazowe napięcie przyłącza | 380 - 415 2N / 3N |
| Napięcie przyłączenia, 1 faza | 220 - 240 |
| Częstotliwość | 50-60 |
| Maksymalny pobór mocy | 7000 W |
| Zabezpieczenie/przyłącze prądowe 1-fazowe | 1 x 32 |
| Zabezpieczenie/przyłącze prądowe 2-fazowe | 2 x 16 |
| Zabezpieczenie/przyłącze prądowe 3-fazowe | 3 x 16 |
| Stopnie mocy wyciągu oparów | 2 |
| Stopnie mocy płyty grzewczej | 9 |
| Duże pole grzewcze, przód po lewej | Ø 210 |
| Duże pole grzewcze, przód po prawej | Ø 210 |
| Duże pole grzewcze, tył po lewej | Ø 140 |
| Duże pole grzewcze, tył po prawej | Ø 140 |
| Moc pola grzewczego z przodu po lewej | 2300 W |
| Moc pola grzewczego z przodu po prawej | 2300 W |
| Moc pola grzewczego z tyłu po lewej | 1200 W |
| Moc pola grzewczego z tyłu po prawej | 1200 W |
| Moc pola grzewczego, przód po lewej, stopień POWER | 3000 W |
| Moc pola grzewczego, przód po prawej, stopień POWER | 3000 W |
| Przyłącze kanału | Ecotube |
| Tryb pracy | Exhaust |
| Liczba pól grzewczych | 4 |
| Rodzaj płyty grzewczej | Radiant Heater |