BHA
| Šířka | 760 mm |
| Výška | 196 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Hmotnost (vč. příslušenství/obalu) | 21.01 kg |
| Hmotnost (holý spotřebič) | 18.72 kg |
| Materiál povrchu | Ceramic glass |
| Vlastnost povrchu | Glossy |
| Barva | objectbricks.colour.black |
| Vícefázové napájecí napětí | 380 - 415 2N / 3N |
| Napětí 1fázové přípojky | 220 - 240 |
| Frekvence | 50-60 |
| Příkon max. | 7000 W |
| Jističe / 1fázová síťová přípojka | 1 x 32 |
| Jističe / 2fázová síťová přípojka | 2 x 16 |
| Jističe / 3fázová síťová přípojka | 3 x 16 |
| Výkonové stupně odsavače | 2 |
| Výkonové stupně varné desky | 9 |
| Velikost levé přední varné zóny | Ø 210 |
| Velikost pravé přední varné zóny | Ø 210 |
| Velikost levé zadní varné zóny | Ø 140 |
| Velikost pravé zadní varné zóny | Ø 140 |
| Výkon levé přední varné zóny | 2300 W |
| Výkon pravé přední varné zóny | 2300 W |
| Výkon levé zadní varné zóny | 1200 W |
| Výkon pravé zadní varné zóny | 1200 W |
| Výkon levé přední varné zóny se zesílenou úrovní výkonu | 3000 W |
| Výkon pravé přední varné zóny se zesílenou úrovní výkonu | 3000 W |
| Potrubní přípojka | Ecotube |
| Provozní režim | Exhaust |
| Počet varných zón | 4 |
| Typ varné desky | Radiant Heater |