BHA
| Bredd | 760 mm |
| Höjd | 196 mm |
| Djup | 515 mm |
| Vikt (inkl. tillbehör/förpackning) | 21.01 kg |
| Vikt (netto) | 18.72 kg |
| Material yta | Ceramic glass |
| Ytans egenskap | Glossy |
| Färg | objectbricks.colour.black |
| Anslutningsspänning flerfas | 380 - 415 2N / 3N |
| Anslutningsspänning 1-fas | 220 - 240 |
| Frekvens | 50-60 |
| Effektförbrukning max. | 7000 W |
| Säkring / nätanslutning 1-fas | 1 x 32 |
| Säkring / nätanslutning 2-fas | 2 x 16 |
| Säkring / nätanslutning 3-fas | 3 x 16 |
| Effektnivåer spisfläkt | 2 |
| Effektnivåer spishäll | 9 |
| Storlek främre vänstra kokzonen | Ø 210 |
| Storlek främre högra kokzonen | Ø 210 |
| Storlek bakre vänstra kokzonen | Ø 140 |
| Storlek bakre högra kokzonen | Ø 140 |
| Effekt främre vänstra kokzonen | 2300 W |
| Effekt främre högra kokzonen | 2300 W |
| Effekt bakre vänstra kokzonen | 1200 W |
| Effekt bakre högra kokzonen | 1200 W |
| Effekt Power-läge främre vänstra kokzonen | 3000 W |
| Effekt Power-läge främre högra kokzonen | 3000 W |
| Kanalanslutning | Ecotube |
| Driftsätt | Exhaust |
| Antal kokzoner | 4 |
| Typ av spishäll | Radiant Heater |