BHA
| Šírka | 760 mm |
| Výška | 196 mm |
| Hĺbka | 515 mm |
| Hmotnosť (vrátane príslušenstva/obalu) | 21.01 kg |
| Hmotnosť (netto) | 18.72 kg |
| Materiál povrchu | Ceramic glass |
| Povrchové vlastnosti | Glossy |
| Farba | objectbricks.colour.black |
| Pripájacie napätie, viacfázové | 380 - 415 2N / 3N |
| Pripojovacie napätie 1-fázové | 220 - 240 |
| Frekvencia | 50-60 |
| Maximálna spotreba energie | 7000 W |
| Istenie poistkami / 1-fázové sieťové pripojenie | 1 x 32 |
| Istenie poistkami / 2-fázové sieťové pripojenie | 2 x 16 |
| Istenie poistkami/3-fázové sieťové pripojenie | 3 x 16 |
| Stupne výkonu odsávania pár | 2 |
| Stupne výkonu varnej dosky | 9 |
| Veľkosť varnej zóny vpredu vľavo | Ø 210 |
| Veľkosť varnej zóny vpredu vpravo | Ø 210 |
| Veľkosť varnej zóny vzadu vľavo | Ø 140 |
| Veľkosť varnej zóny vzadu vpravo | Ø 140 |
| Výkon varnej zóny vpredu vľavo | 2300 W |
| Výkon varnej zóny vpredu vpravo | 2300 W |
| Výkon varnej zóny vzadu vľavo | 1200 W |
| Výkon varnej zóny vzadu vpravo | 1200 W |
| Výkon stupne výkonu varnej zóny vpredu vľavo | 3000 W |
| Výkon stupne výkonu varnej zóny vpredu vpravo | 3000 W |
| Potrubná prípojka | Ecotube |
| Režim prevádzky | Exhaust |
| Počet varných zón | 4 |
| Druh varnej dosky | Radiant Heater |