BHA
| Leveys | 760 mm |
| Korkeus | 196 mm |
| Syvyys | 515 mm |
| Paino (sis. tarvikkeet ja pakkauksen) | 21.01 kg |
| Paino (netto) | 18.72 kg |
| Pintamateriaali | Ceramic glass |
| Pintamateriaalin ominaisuus | Glossy |
| Väri | objectbricks.colour.black |
| Monivaiheinen verkkojännite | 380 - 415 2N / 3N |
| Syöttöjännite, 1-vaiheinen | 220 - 240 |
| Taajuus | 50-60 |
| Enimmäistehonkulutus | 7000 W |
| Sulakesuojaus / yksivaiheinen verkkoliitäntä | 1 x 32 |
| Sulakesuojaus / kaksivaiheinen verkkoliitäntä | 2 x 16 |
| Sulakesuojaus / 3-vaiheinen verkkoliitäntä | 3 x 16 |
| Keittotason höyrynpoiston tehotasot | 2 |
| Keittotason tehotasot | 9 |
| Vasemman etukeittoalueen koko | Ø 210 |
| Oikean etukeittoalueen koko | Ø 210 |
| Vasemman takakeittoalueen koko | Ø 140 |
| Oikean takakeittoalueen koko | Ø 140 |
| Vasemman etukeittoalueen teho | 2300 W |
| Oikean etukeittoalueen teho | 2300 W |
| Vasemman takakeittoalueen teho | 1200 W |
| Oikean takakeittoalueen teho | 1200 W |
| Vasemman etukeittoalueen tehoasetuksen teho | 3000 W |
| Oikean etukeittoalueen tehoasetuksen teho | 3000 W |
| Kanavaliitäntä | Ecotube |
| Käyttötapa | Exhaust |
| Keittoalueiden määrä | 4 |
| Keittotasotyyppi | Radiant Heater |