BHA
| Bredde | 760 mm |
| Høyde | 196 mm |
| Dybde | 515 mm |
| Vekt (inkl. tilbehør/emballasje) | 21.01 kg |
| Vekt (netto) | 18.72 kg |
| Materiale overflate | Ceramic glass |
| Overflateegenskap | Glossy |
| Farge | objectbricks.colour.black |
| Tilkoblingsspenning flere faser | 380 - 415 2N / 3N |
| Tilkoblingsspenning 1-faset | 220 - 240 |
| Frekvens | 50-60 |
| Strømforbruk maks | 7000 W |
| Sikring/strømtilkobling 1-faset | 1 x 32 |
| Sikring/strømtilkobling 2-faset | 2 x 16 |
| Sikring/strømtilkobling 3-faset | 3 x 16 |
| Effektnivåer avtrekk | 2 |
| Effektnivåer platetopp | 9 |
| Størrelse kokesone foran til venstre | Ø 210 |
| Størrelse kokesone foran til høyre | Ø 210 |
| Størrelse kokesone bak til venstre | Ø 140 |
| Størrelse kokesone bak til høyre | Ø 140 |
| Effekt kokesone foran til venstre | 2300 W |
| Effekt kokesone foran til høyre | 2300 W |
| Effekt kokesone bak til venstre | 1200 W |
| Effekt kokesone bak til høyre | 1200 W |
| Effekt power-trinn kokesone foran til venstre | 3000 W |
| Effekt power-trinn kokesone foran til høyre | 3000 W |
| Kanaltilkobling | Ecotube |
| Driftsmodus | Exhaust |
| Antall kokesoner | 4 |
| Platetopp | Radiant Heater |