BHA
| Bredde | 760 mm |
| Højde | 196 mm |
| Dybde | 515 mm |
| Vægt (inkl. tilbehør/emballage) | 21.01 kg |
| Vægt (netto) | 18.72 kg |
| Materiale overflade | Ceramic glass |
| Overfladeegenskab | Glossy |
| Farve | objectbricks.colour.black |
| Forsyningsspænding, flerfaset | 380 - 415 2N / 3N |
| Tilslutningsspænding 1-faset | 220 - 240 |
| Frekvens | 50-60 |
| Strømforbrug maks. | 7000 W |
| Sikring/tilslutning til strømforsyning 1-faset | 1 x 32 |
| Sikring/tilslutning til strømforsyning 2-faset | 2 x 16 |
| Sikring/tilslutning til strømforsyning 3-faset | 3 x 16 |
| Effekttrin for kogepladens emfang | 2 |
| Effekttrin for kogeplade | 9 |
| Størrelse af kogezone forrest til venstre | Ø 210 |
| Størrelse af kogezone forrest til højre | Ø 210 |
| Størrelse af kogezone bagest til venstre | Ø 140 |
| Størrelse af kogezone bagest til højre | Ø 140 |
| Effekt, kogezone forrest i venstre side | 2300 W |
| Effekt, kogezone forrest i højre side | 2300 W |
| Effekt, kogezone bagest i venstre side | 1200 W |
| Effekt, kogezone bagest i højre side | 1200 W |
| Effekt for power-niveau for kogezone forrest til venstre | 3000 W |
| Effekt for power-niveau for kogezone forrest til højre | 3000 W |
| Kanaltilslutning | Ecotube |
| Driftsmåde | Exhaust |
| Antal kogezoner | 4 |
| Kogepladetype | Radiant Heater |