PKIW3AB

De indeling van de kookvelden kan naar wens afzonderlijk worden aangepast. De afbeelding is ter illustratie.
| Breedte | 370 mm |
| Hoogte | 128 mm |
| Diepte | 540 mm |
| Gewicht (incl. toebehoren/verpakking) | 10 kg |
| Gewicht (netto) | 8.15 kg |
| Materiaal oppervlak | Ceramic glass |
| Oppervlakte-eigenschap | Glossy |
| Kleur | objectbricks.colour.black |