PKIW3AB

Usporiadanie varných zón je možné individuálne prispôsobiť vašim potrebám. Obrázok slúži len na ilustračné účely.
| Šírka | 370 mm |
| Výška | 128 mm |
| Hĺbka | 540 mm |
| Hmotnosť (vrátane príslušenstva/obalu) | 10 kg |
| Hmotnosť (netto) | 8.15 kg |
| Materiál povrchu | Ceramic glass |
| Povrchové vlastnosti | Glossy |
| Farba | objectbricks.colour.black |