PKIW3AB

Uspořádání varných desek lze individuálně přizpůsobit vašim potřebám. Zobrazení je ilustrační.
| Šířka | 370 mm |
| Výška | 128 mm |
| Hloubka | 540 mm |
| Hmotnost (vč. příslušenství/obalu) | 10 kg |
| Hmotnost (holý spotřebič) | 8.15 kg |
| Materiál povrchu | Ceramic glass |
| Vlastnost povrchu | Glossy |
| Barva | objectbricks.colour.black |