PKIW3AB

Keittotasojen järjestys voidaan mukauttaa yksilöllisesti tarpeidesi mukaan. Kuva on viitteellinen.
| Leveys | 370 mm |
| Korkeus | 128 mm |
| Syvyys | 540 mm |
| Paino (sis. tarvikkeet ja pakkauksen) | 10 kg |
| Paino (netto) | 8.15 kg |
| Pintamateriaali | Ceramic glass |
| Pintamateriaalin ominaisuus | Glossy |
| Väri | objectbricks.colour.black |