PKIW3AB

Utforming av platetoppene kan tilpasses individuelt til dine behov. Figuren er kun til illustrasjon.
| Bredde | 370 mm |
| Høyde | 128 mm |
| Dybde | 540 mm |
| Vekt (inkl. tilbehør/emballasje) | 10 kg |
| Vekt (netto) | 8.15 kg |
| Materiale overflate | Ceramic glass |
| Overflateegenskap | Glossy |
| Farge | objectbricks.colour.black |