PKAS3FIT

De indeling van de kookvelden kan naar wens afzonderlijk worden aangepast. De afbeelding is ter illustratie.
| Breedte | 852 mm |
| Hoogte | 199 mm |
| Diepte | 540 mm |
| Gewicht (incl. toebehoren/verpakking) | 36 kg |
| Gewicht (netto) | 30 kg |
| Materiaal oppervlak | Ceramic glass, Stainless steel |
| Oppervlakte-eigenschap | Glossy, Brushed |
| Kleur | objectbricks.colour.black, Silver |
| Vermogensniveaus kookveldafzuiging | 9 |
| Vermogensniveaus kookveld | 9 |
| Grootte kookzone vooraan links | 230 x 230 |
| Grootte kookzone achteraan links | 230 x 230 |
| Vermogen powerniveau kookzone vooraan links | 3680 W |
| Vermogen powerniveau kookzone achteraan links | 3680 W |
| Kanaalaansluiting | Ecotube |
| Bedrijfsmodus | Exhaust air/Recirculation |
| Aantal kookzones | 4 |
| Kookveldsoort | Surface Induction, Tepan Stainless Steel Grill |