PKAS3FIT

Utforming av platetoppene kan tilpasses individuelt til dine behov. Figuren er kun til illustrasjon.
| Bredde | 852 mm |
| Høyde | 199 mm |
| Dybde | 540 mm |
| Vekt (inkl. tilbehør/emballasje) | 36 kg |
| Vekt (netto) | 30 kg |
| Materiale overflate | Ceramic glass, Stainless steel |
| Overflateegenskap | Glossy, Brushed |
| Farge | objectbricks.colour.black, Silver |
| Effektnivåer avtrekk | 9 |
| Effektnivåer platetopp | 9 |
| Størrelse kokesone foran til venstre | 230 x 230 |
| Størrelse kokesone bak til venstre | 230 x 230 |
| Effekt power-trinn kokesone foran til venstre | 3680 W |
| Effekt power-trinn kokesone bak til venstre | 3680 W |
| Kanaltilkobling | Ecotube |
| Driftsmodus | Exhaust air/Recirculation |
| Antall kokesoner | 4 |
| Platetopp | Surface Induction, Tepan Stainless Steel Grill |