PKAS3FIT

The arrangement of the cooktops can be individually adapted to your needs. The illustration is for illustrative purposes only.
| Latitude | 852 mm |
| Height | 199 mm |
| Depth | 540 mm |
| Weight (incl. accessories/packaging) | 36 kg |
| Weight (net) | 30 kg |
| Surface material | Ceramic glass, Stainless steel |
| Surface property | Glossy, Brushed |
| Colour | objectbricks.colour.black, Silver |
| Cooktop extractor power levels | 9 |
| Cooktop power levels | 9 |
| Size of front left cooking zone | 230 x 230 |
| Size of rear left cooking zone | 230 x 230 |
| Output front left cooking zone power setting | 3680 W |
| Output rear left cooking zone power setting | 3680 W |
| Duct connection | Ecotube |
| Operating mode | Exhaust air/Recirculation |
| Number of cooking zones | 4 |
| Cooktop type | Surface Induction, Tepan Stainless Steel Grill |