PKAS3FIT

Rozmieszczenie płyt grzewczych można dostosować indywidualnie do własnych potrzeb. Ilustracja ma charakter poglądowy.
| Szerokość | 852 mm |
| Wysokość | 199 mm |
| Głębokość | 540 mm |
| Masa (łącznie z wyposażeniem dodatkowym/opakowaniem) | 36 kg |
| Masa (netto) | 30 kg |
| Materiał powierzchni | Ceramic glass, Stainless steel |
| Właściwości powierzchni | Glossy, Brushed |
| Kolor | objectbricks.colour.black, Silver |
| Stopnie mocy wyciągu oparów | 9 |
| Stopnie mocy płyty grzewczej | 9 |
| Duże pole grzewcze, przód po lewej | 230 x 230 |
| Duże pole grzewcze, tył po lewej | 230 x 230 |
| Moc pola grzewczego, przód po lewej, stopień POWER | 3680 W |
| Moc pola grzewczego, tył po lewej, stopień POWER | 3680 W |
| Przyłącze kanału | Ecotube |
| Tryb pracy | Exhaust air/Recirculation |
| Liczba pól grzewczych | 4 |
| Rodzaj płyty grzewczej | Surface Induction, Tepan Stainless Steel Grill |