PKAS3FIT

Kokfältens placering kan anpassas individuellt enligt dina behov. Bilden tjänar som exempel.
| Bredd | 852 mm |
| Höjd | 199 mm |
| Djup | 540 mm |
| Vikt (inkl. tillbehör/förpackning) | 36 kg |
| Vikt (netto) | 30 kg |
| Material yta | Ceramic glass, Stainless steel |
| Ytans egenskap | Glossy, Brushed |
| Färg | objectbricks.colour.black, Silver |
| Effektnivåer spisfläkt | 9 |
| Effektnivåer spishäll | 9 |
| Storlek främre vänstra kokzonen | 230 x 230 |
| Storlek bakre vänstra kokzonen | 230 x 230 |
| Effekt Power-läge främre vänstra kokzonen | 3680 W |
| Effekt Power-läge bakre vänstra kokzonen | 3680 W |
| Kanalanslutning | Ecotube |
| Driftsätt | Exhaust air/Recirculation |
| Antal kokzoner | 4 |
| Typ av spishäll | Surface Induction, Tepan Stainless Steel Grill |