PKAS3FIT

Uspořádání varných desek lze individuálně přizpůsobit vašim potřebám. Zobrazení je ilustrační.
| Šířka | 852 mm |
| Výška | 199 mm |
| Hloubka | 540 mm |
| Hmotnost (vč. příslušenství/obalu) | 36 kg |
| Hmotnost (holý spotřebič) | 30 kg |
| Materiál povrchu | Ceramic glass, Stainless steel |
| Vlastnost povrchu | Glossy, Brushed |
| Barva | objectbricks.colour.black, Silver |
| Výkonové stupně odsavače | 9 |
| Výkonové stupně varné desky | 9 |
| Velikost levé přední varné zóny | 230 x 230 |
| Velikost levé zadní varné zóny | 230 x 230 |
| Výkon levé přední varné zóny se zesílenou úrovní výkonu | 3680 W |
| Výkon levé zadní varné zóny se zesílenou úrovní výkonu | 3680 W |
| Potrubní přípojka | Ecotube |
| Provozní režim | Exhaust air/Recirculation |
| Počet varných zón | 4 |
| Typ varné desky | Surface Induction, Tepan Stainless Steel Grill |