CKASE2

De indeling van de kookvelden kan naar wens afzonderlijk worden aangepast. De afbeelding is ter illustratie.
| Breedte | 439 mm |
| Hoogte | 190 mm |
| Diepte | 515 mm |
| Gewicht (incl. toebehoren/verpakking) | 19.3 kg |
| Gewicht (netto) | 16.87 kg |
| Materiaal oppervlak | SSG / Stainless Steel 1.4301 |
| Materiaal | objectbricks.material.glass |
| Kleur | objectbricks.colour.black |