CKASE2

The arrangement of the cooktops can be individually adapted to your needs. The illustration is for illustrative purposes only.
| Latitude | 439 mm |
| Height | 190 mm |
| Depth | 515 mm |
| Weight (incl. accessories/packaging) | 19.3 kg |
| Weight (net) | 16.87 kg |
| Surface material | SSG / Stainless Steel 1.4301 |
| Material | objectbricks.material.glass |
| Colour | objectbricks.colour.black |