CKASE2

Keittotasojen järjestys voidaan mukauttaa yksilöllisesti tarpeidesi mukaan. Kuva on viitteellinen.
| Leveys | 439 mm |
| Korkeus | 190 mm |
| Syvyys | 515 mm |
| Paino (sis. tarvikkeet ja pakkauksen) | 19.3 kg |
| Paino (netto) | 16.87 kg |
| Pintamateriaali | SSG / Stainless Steel 1.4301 |
| Materiaali | objectbricks.material.glass |
| Väri | objectbricks.colour.black |