CKASE2

Kokfältens placering kan anpassas individuellt enligt dina behov. Bilden tjänar som exempel.
| Bredd | 439 mm |
| Höjd | 190 mm |
| Djup | 515 mm |
| Vikt (inkl. tillbehör/förpackning) | 19.3 kg |
| Vikt (netto) | 16.87 kg |
| Material yta | SSG / Stainless Steel 1.4301 |
| Material | objectbricks.material.glass |
| Färg | objectbricks.colour.black |