CKASE2

Uspořádání varných desek lze individuálně přizpůsobit vašim potřebám. Zobrazení je ilustrační.
| Šířka | 439 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Hmotnost (vč. příslušenství/obalu) | 19.3 kg |
| Hmotnost (holý spotřebič) | 16.87 kg |
| Materiál povrchu | SSG / Stainless Steel 1.4301 |
| Materiál | objectbricks.material.glass |
| Barva | objectbricks.colour.black |