CKASE2

Tildelingen af kogepladerne kan tilpasses dine behov individuelt. Billedet er kun til eksempel.
| Bredde | 439 mm |
| Højde | 190 mm |
| Dybde | 515 mm |
| Vægt (inkl. tilbehør/emballage) | 19.3 kg |
| Vægt (netto) | 16.87 kg |
| Materiale overflade | SSG / Stainless Steel 1.4301 |
| Materiale | objectbricks.material.glass |
| Farve | objectbricks.colour.black |