CKASE2

Usporiadanie varných zón je možné individuálne prispôsobiť vašim potrebám. Obrázok slúži len na ilustračné účely.
| Šírka | 439 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hĺbka | 515 mm |
| Hmotnosť (vrátane príslušenstva/obalu) | 19.3 kg |
| Hmotnosť (netto) | 16.87 kg |
| Materiál povrchu | SSG / Stainless Steel 1.4301 |
| Materiál | objectbricks.material.glass |
| Farba | objectbricks.colour.black |