PKFI3R

The arrangement of the cooktops can be individually adapted to your needs. The illustration is for illustrative purposes only.
| Latitude | 370 mm |
| Height | 52 mm |
| Depth | 540 mm |
| Weight (incl. accessories/packaging) | 10.4 |
| Weight (net) | 8.55 |
| Surface material | Ceramic glass |
| Surface property | Matt |
| Colour | objectbricks.colour.black |