PKFI3R

Tildelingen af kogepladerne kan tilpasses dine behov individuelt. Billedet er kun til eksempel.
| Bredde | 370 mm |
| Højde | 52 mm |
| Dybde | 540 mm |
| Vægt (inkl. tilbehør/emballage) | 10.4 |
| Vægt (netto) | 8.55 |
| Materiale overflade | Ceramic glass |
| Overfladeegenskab | Matt |
| Farve | objectbricks.colour.black |