PKFI3R

Uspořádání varných desek lze individuálně přizpůsobit vašim potřebám. Zobrazení je ilustrační.
| Šířka | 370 mm |
| Výška | 52 mm |
| Hloubka | 540 mm |
| Hmotnost (vč. příslušenství/obalu) | 10.4 |
| Hmotnost (holý spotřebič) | 8.55 |
| Materiál povrchu | Ceramic glass |
| Vlastnost povrchu | Matt |
| Barva | objectbricks.colour.black |