PKFI3R

Usporiadanie varných zón je možné individuálne prispôsobiť vašim potrebám. Obrázok slúži len na ilustračné účely.
| Šírka | 370 mm |
| Výška | 52 mm |
| Hĺbka | 540 mm |
| Hmotnosť (vrátane príslušenstva/obalu) | 10.4 |
| Hmotnosť (netto) | 8.55 |
| Materiál povrchu | Ceramic glass |
| Povrchové vlastnosti | Matt |
| Farba | objectbricks.colour.black |