CKA2FIAB

Uspořádání varných desek lze individuálně přizpůsobit vašim potřebám. Zobrazení je ilustrační.
| Šířka | 772 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Hmotnost (vč. příslušenství/obalu) | 35 kg |
| Hmotnost (holý spotřebič) | 33 kg |
| Materiál povrchu | Ceramic glass |
| Vlastnost povrchu | Glossy |
| Barva | objectbricks.colour.black |
| Výkonové stupně odsavače | 5 |
| Výkonové stupně varné desky | 9 |
| Velikost levé přední varné zóny | 230 x 230 |
| Velikost pravé přední varné zóny | 230 x 230 |
| Velikost levé zadní varné zóny | 230 x 230 |
| Velikost pravé zadní varné zóny | 230 x 230 |
| Výkon levé přední varné zóny se zesílenou úrovní výkonu | 3680 W |
| Výkon pravé přední varné zóny se zesílenou úrovní výkonu | 3680 W |
| Výkon levé zadní varné zóny se zesílenou úrovní výkonu | 3680 W |
| Výkon pravé zadní varné zóny se zesílenou úrovní výkonu | 3680 W |
| Potrubní přípojka | Ecotube |
| Provozní režim | Exhaust air/Recirculation |
| Počet varných zón | 4 |
| Typ varné desky | Surface Induction |