CKA2FIAB

The arrangement of the cooktops can be individually adapted to your needs. The illustration is for illustrative purposes only.
| Latitude | 772 mm |
| Height | 190 mm |
| Depth | 515 mm |
| Weight (incl. accessories/packaging) | 35 kg |
| Weight (net) | 33 kg |
| Surface material | Ceramic glass |
| Surface property | Glossy |
| Colour | objectbricks.colour.black |
| Cooktop extractor power levels | 5 |
| Cooktop power levels | 9 |
| Size of front left cooking zone | 230 x 230 |
| Size of front right cooking zone | 230 x 230 |
| Size of rear left cooking zone | 230 x 230 |
| Size of rear right cooking zone | 230 x 230 |
| Output front left cooking zone power setting | 3680 W |
| Output front right cooking zone power setting | 3680 W |
| Output rear left cooking zone power setting | 3680 W |
| Output rear right cooking zone power setting | 3680 W |
| Duct connection | Ecotube |
| Operating mode | Exhaust air/Recirculation |
| Number of cooking zones | 4 |
| Cooktop type | Surface Induction |