CKA2FIAB

Tildelingen af kogepladerne kan tilpasses dine behov individuelt. Billedet er kun til eksempel.
| Bredde | 772 mm |
| Højde | 190 mm |
| Dybde | 515 mm |
| Vægt (inkl. tilbehør/emballage) | 35 kg |
| Vægt (netto) | 33 kg |
| Materiale overflade | Ceramic glass |
| Overfladeegenskab | Glossy |
| Farve | objectbricks.colour.black |
| Effekttrin for kogepladens emfang | 5 |
| Effekttrin for kogeplade | 9 |
| Størrelse af kogezone forrest til venstre | 230 x 230 |
| Størrelse af kogezone forrest til højre | 230 x 230 |
| Størrelse af kogezone bagest til venstre | 230 x 230 |
| Størrelse af kogezone bagest til højre | 230 x 230 |
| Effekt for power-niveau for kogezone forrest til venstre | 3680 W |
| Effekt for power-niveau for kogezone forrest til højre | 3680 W |
| Effekt for power-niveau for kogezone bagest til venstre | 3680 W |
| Effekt for power-niveau for kogezone bagest til højre | 3680 W |
| Kanaltilslutning | Ecotube |
| Driftsmåde | Exhaust air/Recirculation |
| Antal kogezoner | 4 |
| Kogepladetype | Surface Induction |