CKA2FIAB

Keittotasojen järjestys voidaan mukauttaa yksilöllisesti tarpeidesi mukaan. Kuva on viitteellinen.
| Leveys | 772 mm |
| Korkeus | 190 mm |
| Syvyys | 515 mm |
| Paino (sis. tarvikkeet ja pakkauksen) | 35 kg |
| Paino (netto) | 33 kg |
| Pintamateriaali | Ceramic glass |
| Pintamateriaalin ominaisuus | Glossy |
| Väri | objectbricks.colour.black |
| Keittotason höyrynpoiston tehotasot | 5 |
| Keittotason tehotasot | 9 |
| Vasemman etukeittoalueen koko | 230 x 230 |
| Oikean etukeittoalueen koko | 230 x 230 |
| Vasemman takakeittoalueen koko | 230 x 230 |
| Oikean takakeittoalueen koko | 230 x 230 |
| Vasemman etukeittoalueen tehoasetuksen teho | 3680 W |
| Oikean etukeittoalueen tehoasetuksen teho | 3680 W |
| Vasemman takakeittoalueen tehoasetuksen teho | 3680 W |
| Oikean takakeittoalueen tehoasetuksen teho | 3680 W |
| Kanavaliitäntä | Ecotube |
| Käyttötapa | Exhaust air/Recirculation |
| Keittoalueiden määrä | 4 |
| Keittotasotyyppi | Surface Induction |