CKA2FIAB

Kokfältens placering kan anpassas individuellt enligt dina behov. Bilden tjänar som exempel.
| Bredd | 772 mm |
| Höjd | 190 mm |
| Djup | 515 mm |
| Vikt (inkl. tillbehör/förpackning) | 35 kg |
| Vikt (netto) | 33 kg |
| Material yta | Ceramic glass |
| Ytans egenskap | Glossy |
| Färg | objectbricks.colour.black |
| Effektnivåer spisfläkt | 5 |
| Effektnivåer spishäll | 9 |
| Storlek främre vänstra kokzonen | 230 x 230 |
| Storlek främre högra kokzonen | 230 x 230 |
| Storlek bakre vänstra kokzonen | 230 x 230 |
| Storlek bakre högra kokzonen | 230 x 230 |
| Effekt Power-läge främre vänstra kokzonen | 3680 W |
| Effekt Power-läge främre högra kokzonen | 3680 W |
| Effekt Power-läge bakre vänstra kokzonen | 3680 W |
| Effekt Power-läge bakre högra kokzonen | 3680 W |
| Kanalanslutning | Ecotube |
| Driftsätt | Exhaust air/Recirculation |
| Antal kokzoner | 4 |
| Typ av spishäll | Surface Induction |