CKA2FIAB

Rozmieszczenie płyt grzewczych można dostosować indywidualnie do własnych potrzeb. Ilustracja ma charakter poglądowy.
| Szerokość | 772 mm |
| Wysokość | 190 mm |
| Głębokość | 515 mm |
| Masa (łącznie z wyposażeniem dodatkowym/opakowaniem) | 35 kg |
| Masa (netto) | 33 kg |
| Materiał powierzchni | Ceramic glass |
| Właściwości powierzchni | Glossy |
| Kolor | objectbricks.colour.black |
| Stopnie mocy wyciągu oparów | 5 |
| Stopnie mocy płyty grzewczej | 9 |
| Duże pole grzewcze, przód po lewej | 230 x 230 |
| Duże pole grzewcze, przód po prawej | 230 x 230 |
| Duże pole grzewcze, tył po lewej | 230 x 230 |
| Duże pole grzewcze, tył po prawej | 230 x 230 |
| Moc pola grzewczego, przód po lewej, stopień POWER | 3680 W |
| Moc pola grzewczego, przód po prawej, stopień POWER | 3680 W |
| Moc pola grzewczego, tył po lewej, stopień POWER | 3680 W |
| Moc pola grzewczego, tył po prawej, stopień POWER | 3680 W |
| Przyłącze kanału | Ecotube |
| Tryb pracy | Exhaust air/Recirculation |
| Liczba pól grzewczych | 4 |
| Rodzaj płyty grzewczej | Surface Induction |