PUXU2

| Filtermateriaal | Activated charcoal filter with ion exchanger |
| Gebruiksduur filter maximaal | |
| Breedte | 830 mm |
| Hoogte | 199 mm |
| Diepte | 515 mm |
| Gewicht (incl. toebehoren/verpakking) | 25.5 kg |
| Gewicht (netto) | 18.2 kg |
| Materiaal oppervlak | Ceramic glass |
| Oppervlakte-eigenschap | Glossy |
| Kleur | objectbricks.colour.black |
| Aansluitspanning meerfasig | 380 - 415 2N / 3N |
| Aansluitspanning 1-fase | 220 - 240 |
| Frequentie | 50-60 |
| Stroomverbruik maximaal | 3700 W |
| Zekering/netaansluiting 1-fase | 1 x 32 (1 x 20 / 1 x 16) |
| Zekering/netaansluiting 2-fase | 2 x 16 |
| Zekering/netaansluiting 3-fase | 3 x 16 |
| Vermogensniveaus kookveldafzuiging | 9 |
| Vermogensniveaus kookveld | 9 |
| Grootte kookzone vooraan links | 230 x 230 |
| Grootte kookzone vooraan rechts | 230 x 230 |
| Grootte kookzone achteraan links | 230 x 230 |
| Grootte kookzone achteraan rechts | 230 x 230 |
| Vermogen powerniveau kookzone vooraan links | 3000 W |
| Vermogen powerniveau kookzone vooraan rechts | 3000 W |
| Vermogen powerniveau kookzone achteraan links | 3000 W |
| Vermogen powerniveau kookzone achteraan rechts | 3000 W |
| Bedrijfsmodus | Recirculation |
| Aantal kookzones | 4 |
| Kookveldsoort | Surface Induction |
| Gegarandeerde beschikbaarheidsperiode voor software-updates (vanaf de datum waarop het product uit productie wordt genomen) | 5 Years |