PKCB3AB

Kokfältens placering kan anpassas individuellt enligt dina behov. Bilden tjänar som exempel.
| Bredd | 370 mm |
| Höjd | 73 mm |
| Djup | 540 mm |
| Vikt (inkl. tillbehör/förpackning) | 11.5 kg |
| Vikt (netto) | 9.65 kg |
| Material yta | Ceramic glass |
| Ytans egenskap | Glossy |
| Färg | objectbricks.colour.black |
| Anslutningsspänning | 380 - 415/2N V |
| Frekvens | 50-60 |
| Effektförbrukning max. | 5100 W |
| Längd nätanslutningskabel | 2 m |
| Anslutningsvärde max. | 5100 W |
| Säkring | 2 x 16 |
| Effektnivåer spishäll | 9 |
| Storlek främre kokzonen | 120 / 180 / 235 |
| Storlek bakre kokzonen | 165 / 290 x 165 |
| Värmekretsar främre kokzonen | 3 |
| Värmekretsar bakre kokzonen | 2 |
| Effekt i Power-läge främre kokzonen | W |
| Effekt i Power-läge främre kokzonen | W |
| objectbrick.cooktop.number-of-cooking-zones.label | 2 |
| Typ av spishäll | Radiant Heater |