PKCB3AB

Keittotasojen järjestys voidaan mukauttaa yksilöllisesti tarpeidesi mukaan. Kuva on viitteellinen.
| Leveys | 370 mm |
| Korkeus | 73 mm |
| Syvyys | 540 mm |
| Paino (sis. tarvikkeet ja pakkauksen) | 11.5 kg |
| Paino (netto) | 9.65 kg |
| Pintamateriaali | Ceramic glass |
| Pintamateriaalin ominaisuus | Glossy |
| Väri | objectbricks.colour.black |
| Syöttöjännite | 380 - 415/2N V |
| Taajuus | 50-60 |
| Enimmäistehonkulutus | 5100 W |
| Verkkojohdon pituus | 2 m |
| Liitäntäteho enint. | 5100 W |
| Sulakesuojaus | 2 x 16 |
| Keittotason tehotasot | 9 |
| Etukeittoalueen koko | 120 / 180 / 235 |
| Takakeittoalueen koko | 165 / 290 x 165 |
| Etukeittoalueen kuumennuspiirit | 3 |
| Takakeittoalueen kuumennuspiirit | 2 |
| Etukeittoalueen tehoasetuksen teho | W |
| Etukeittoalueen tehoasetuksen teho | W |
| objectbrick.cooktop.number-of-cooking-zones.label | 2 |
| Keittotasotyyppi | Radiant Heater |