PKCB3AB

Rozmieszczenie płyt grzewczych można dostosować indywidualnie do własnych potrzeb. Ilustracja ma charakter poglądowy.
| Szerokość | 370 mm |
| Wysokość | 73 mm |
| Głębokość | 540 mm |
| Masa (łącznie z wyposażeniem dodatkowym/opakowaniem) | 11.5 kg |
| Masa (netto) | 9.65 kg |
| Materiał powierzchni | Ceramic glass |
| Właściwości powierzchni | Glossy |
| Kolor | objectbricks.colour.black |
| Napięcie przyłączenia | 380 - 415/2N V |
| Częstotliwość | 50-60 |
| Maksymalny pobór mocy | 5100 W |
| Długość przewodu zasilającego | 2 m |
| Wartość przyłączeniowa maks. | 5100 W |
| Bezpiecznik | 2 x 16 |
| Stopnie mocy płyty grzewczej | 9 |
| Duże pole grzewcze, przód | 120 / 180 / 235 |
| Duże pole grzewcze, tył | 165 / 290 x 165 |
| Obwód grzewczy pola grzewczego z przodu | 3 |
| Obwód grzewczy pola grzewczego z tyłu | 2 |
| Moc przedniego pola grzewczego, stopień POWER | W |
| Moc przedniego pola grzewczego, stopień POWER | W |
| objectbrick.cooktop.number-of-cooking-zones.label | 2 |
| Rodzaj płyty grzewczej | Radiant Heater |