CKA2HB

De indeling van de kookvelden kan naar wens afzonderlijk worden aangepast. De afbeelding is ter illustratie.
| Breedte | 772 mm |
| Hoogte | 190 mm |
| Diepte | 515 mm |
| Gewicht (incl. toebehoren/verpakking) | 34 kg |
| Gewicht (netto) | 31 kg |
| Materiaal oppervlak | Ceramic glass |
| Oppervlakte-eigenschap | Glossy |
| Kleur | objectbricks.colour.black |
| Vermogensniveaus kookveldafzuiging | 5 |
| Vermogensniveaus kookveld | 9 |
| Vermogen powerniveau kookzone vooraan links | 3000 W |
| Vermogen powerniveau kookzone achteraan links | 2200 W |
| Kanaalaansluiting | Ecotube |
| Bedrijfsmodus | Exhaust air/Recirculation |
| Aantal kookzones | 4 |
| Kookveldsoort | Radiant Heater |