CKA2HB

Usporiadanie varných zón je možné individuálne prispôsobiť vašim potrebám. Obrázok slúži len na ilustračné účely.
| Šírka | 772 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hĺbka | 515 mm |
| Hmotnosť (vrátane príslušenstva/obalu) | 34 kg |
| Hmotnosť (netto) | 31 kg |
| Materiál povrchu | Ceramic glass |
| Povrchové vlastnosti | Glossy |
| Farba | objectbricks.colour.black |
| Stupne výkonu odsávania pár | 5 |
| Stupne výkonu varnej dosky | 9 |
| Výkon stupne výkonu varnej zóny vpredu vľavo | 3000 W |
| Výkon stupne výkonu varnej zóny vzadu vľavo | 2200 W |
| Potrubná prípojka | Ecotube |
| Režim prevádzky | Exhaust air/Recirculation |
| Počet varných zón | 4 |
| Druh varnej dosky | Radiant Heater |