CKA2HB

Tildelingen af kogepladerne kan tilpasses dine behov individuelt. Billedet er kun til eksempel.
| Bredde | 772 mm |
| Højde | 190 mm |
| Dybde | 515 mm |
| Vægt (inkl. tilbehør/emballage) | 34 kg |
| Vægt (netto) | 31 kg |
| Materiale overflade | Ceramic glass |
| Overfladeegenskab | Glossy |
| Farve | objectbricks.colour.black |
| Effekttrin for kogepladens emfang | 5 |
| Effekttrin for kogeplade | 9 |
| Effekt for power-niveau for kogezone forrest til venstre | 3000 W |
| Effekt for power-niveau for kogezone bagest til venstre | 2200 W |
| Kanaltilslutning | Ecotube |
| Driftsmåde | Exhaust air/Recirculation |
| Antal kogezoner | 4 |
| Kogepladetype | Radiant Heater |