PKG3AB

The arrangement of the cooktops can be individually adapted to your needs. The illustration is for illustrative purposes only.
| Latitude | 370 mm |
| Height | 73 mm |
| Depth | 540 mm |
| Weight (incl. accessories/packaging) | 13.7 kg |
| Weight (net) | 11.85 kg |
| Surface material | Ceramic glass |
| Surface property | Glossy |
| Colour | objectbricks.colour.black |